רואים את כל השולחנות הריקים במקס ברנר הרצליה?  זה בגלל השירות הגרוע.

שבת בבוקר, כל בית קפה שפותח מחזיק מארחת כדי לארגן תור ארוך של לקוחות. אבל במקס ברנר הרצליה כמעט ריק.  למרות מזג האוויר היפה אף אחד מעשרות הלקוחות שממלאים את הארקפה הסמוך לא חושבים להגיע לכאן. ובצדק.

השירות הגרוע לא מתחיל בדברים הקטנים, אלא צועק מראש:  אפילו בתמונה סלולרית אפשר לראות שכל השולחנות מכוסים באבק כי לא ניקו אותם עדיין.  אתם יכולים לראות גם את השולחן שלי- אין עליו תפריט או כלום, כי למרות שהמקום כמעט ריק (בפנים יש שולחן אחד) אף אחת מהמלצריות שבמשמרת לא ניגשה אלי.

אבל רגע, אתם אומרים, יש דווקא שולחן עם מישהו יושב.  אז זה הדבר שהכי מראה כמה השירות לא סתם גרוע אלא ממש מגעיל:  זה אחד מהעובדים שהתיישב לעשן על ידי. ישבתי בשולחן הריק במרכז התמונה, ואז הוא יצא להפסקת סיגריה צמוד אלי.  עכשיו, אני מבין שהחוץ הוא איזור עישון, וגם הגיוני שעובדים צריכים הפסקה מדי פעם.  אבל אם אתה רואה שאני לא מעשן וכל השולחנות פנויים, למה אתה מתיישב לידי?

וזה לא סתם חוסר התחשבות רגיל.  כי אחרי כמה רגעים שאלתי אותו אם הוא יכול לעשן במקום אחר, והוא התעקש שזכותו לעשן שם.  וואללה?  אתה לא רואה שיש לך המון מקומות אחרים לשבת בהם כי אף לקוח לא רוצה לבוא אליכם?

ואיך האוכל?  אז התפריט כאן מוגבל ביותר. רק קפה ושוקולד. והקפה דווקא סביר.  הקטע עם הקפה זה שהזמנתי הפוך קטן והביאו לי גדול.  אז נכון שמכל הבעיות במסעדה זו לא אחת שאני אתלונן עליה, אבל זה לקח להם כמעט חצי שעה להביא את הקפה (והמסעדה די ריקה, כן?) והם הביאו משהו אחר ממה שביקשתי.