כשבעל עסק מציע לך לפעמים מוצר יותר זול כי הוא יותר טוב, אתה מאמין לו יותר. כאשר בעל מקצוע יודע להראות לך כמה הוא מקצועי בלי לגרום לך להרגיש בור, כשאתה שואל יותר שאלות, מגלה יותר התעניינות ומבין יותר. התוצאה היא רווח לשני הצדדים – הוא מרוויח לקוח מרוצה ונאמן שממליץ הלאה, ואתה יודע שקיבלת מוצר טוב במחיר הוגן ושיהיה מי שיעזור לך אם תיתקע.
הייתי עושה לינק לאתר שלו אבל אין לו אתר. הטלפון שלו זה 03-6436727

הסיפור המלא
לאופני ראובן ברמת אביב הגעתי בנסיבות לא נעימות. בוקר אחד הדוור דפק בדלת ומסר לי הודעה שהרשיון שלי נשלל (סיפור ארוך) לתשעים יום. מייד אחרי שצעקתי על עצמי הגעתי למסקנה שכדאי לי לקנות זוג אופניים באופן מיידי. באותם ימים לא היה לי הרבה כסף, ולכן ידעתי שאני אצטרך להתפשר. בהתחלה ניסיתי את חנות האופניים הקרובה אלי שנקראת אופני רוני בברודצקי. אני בטוח שרוני איש מקצוע (הוא קצת מזכיר את לאנס ארמסטרונג) אבל הוא הצליח לגרום לי להרגיש בור בגלל שאני לא מבין את ההבדל בין שילדת פלדה לשילדת אלומיניום (לרדת מידרכה עם אלומיניום?! על מה אתה מדבר!) וגרם לי להרגיש שכל זוג אופניים שנמכר בפחות מאלף שח הוא שערוריה שאסור לי לשקול בכלל.

אבל וחפוי ראש חזרתי הביתה. למחרת כשהלכתי (לא יכולתי לנסוע) לבנק שלי ברמת אביב ג’ נתקלתי בטעות בחנות של ראובן ברחוב אופנהיימר. הוא אמר שהוא יישמח להציע לי זוג אופניים ב-600 שח ושהם יהיו בסדר, אבל שאם אני באמת רוצה משהו איכותי וחייב להתפשר במחיר אז כדאי לי לקנות דווקא משומש מפירמה טובה. מכיוון שלא היה לי כסף עלי הוא הציע לי לקחת בהשאלה זוג (משומש) לסיבוב שלי בבנק ובדואר ושאם הן יימצאו חן בעיני אז לשלם לו כשאני חוזר (אני הרי עובר בבנק…).
ניסיתי. הן היו אחלה. קניתי אותן ב-450 שח והן עדיין אצלי שנה וחצי אחרי. בזמן הזה גם קניתי אצלו די הרבה אביזרים – מנעול, קסדה, ושלושה ושלושה פנסים כי כל הזמן גונבים אצלנו.
הייתי עושה לינק לאתר שלו אבל אין לו אתר. הטלפון שלו זה 03-6436727