רוצה אדם לתקן את היונדאי הקטנה שלו שעושה בעיות.  מחפש בגוגל מוסכים באזור השרון עם דירוג טוב, טועה לחשוב שבגלל שהמון חברים של מוסך מגן נתנו לו דירוג גבוה הוא אכן מוסך טוב.

המציאות פוגשת אותנו כבר בשיחת הטלפון, כאשר אפילו שאלות מקצועיות פשוטות לא מקבלות תשובה.  עכשיו, פעם זה היה לגיטימי שהמזכירה לא תדע כמה עולה להחליף בולמים לרכב, אבל היום אפשר היה לצפות שהמחשב כולל הצעות מחיר לדברים האלו.  בנוסף, מקסימום אפשר לשאול את מי שכן מבין ולהחזיר תשובה, לא? לא!

אחר כך נעשית טעות קשה יותר, וכבר הגעת למוסך עצמו, ועדיין מסרבים להגיד לך מה העבודה וכמה בערך זה ייקח כדי שתוכל לתכנן את היום.  מבטיחים לך שתוך חצי שעה יבדקו את הרכב ואז יגידו לך.  נשמע לגיטימי לא?  נו, אז רק אחרי שעה בכלל מסתכלים על הרכב, וכעבור ארבע שעות, כשאתה שואל בפעם השלישית מתי יוכלו להעריך מה התיקון, כמה יעלה ומתי יסתיים מתחילים לצעוק עליך שאתה חצוף, ושאין להם מושג כמה זה יעלה כי הספקים עדיין לא החזירו להם תשובה.

אבל כשאתה צועק חזרה (מה זאת אומרת הספק לא ענה?  ואם הוא בכלל לא ענה אז איך אתם יודעים שהרכב יהיה מוכן היום? ולמה צריך ממנו תשובה בשביל לתת הערכת מחיר? זו פעם ראשונה שאתם מחליפים בולמים?  אין לכם מחיר מפעם קודמת?) הם פתאום חוזרים אליך תוך עשר דקות עם תשובות.

למרבה הצער אלו תשובות לא משמחות.  זה עולה הרבה יותר ממה שהערכת, וגם אין הבטחה שהרכב יהיה מוכן היום. אז אתה תקוע בלי רכב.

מכיוון שכבר עברו חמש שעות אתה כבר לא יכולת להישאר בסביבה ונסעת לעבודה, אז אתה נאלץ להסכים לפתרון ולמחיר שנכפה עליך.  ואז חצי שעה לסגירה הם אומרים שהרכב דווקא מוכן ומבקשים שתגיע מהר מהר לקחת.