בצעד שממחיש את הערכים הסביבתיים, החוג לניהול משאבי טבע וסביבה החרים את הרכב שלי. האם זה ממחיש ערכים של איכות אקדמית?

בפוסט הקודם שלי ראינו שבמסגרת לימודי תואר שני בחוג לניהול משאבי טבע וסביבה לא יודעים מי הסטודנטים הרשומים, ואין מעקב אחרי מי לומד, מי ניגש למבחנים ומי בכלל עזב את הלימודים. עכשיו אנחנו רוצים להסתכל על איך האוניברסיטה והחוג רודפים את מי שהעז להצביע ברגליים ולעזוב.
מסתבר שלשם כך משסים בו עורכי דין, את ההוצאה לפועל, ואפילו באים כמו גנבים בלילה להחרים לו את הרכב.

הסיפור המלא:
מי מכם ידע שאוניברסיטת חיפה יכולה לעקל מכוניות של סטודנטים שלא שילמו שכר לימוד? אני לא ידעתי, ועכשיו אני יודע. אז אחרי שחזרתי מהחופשה מאונס לרגל שיפוצים גיליתי שיש לי כמה מכתבים מההוצאה לפועל מטעם האוניברסיטה. זה היה נראה די רע, אבל היה לי המון שיפוצים על הראש ולא התפניתי לטפל בזה, עד שהבוקר גיליתי שהאוטו שלי לא מחכה בחניה. לרגע חשבתי שהעיריה גררה אותו (לא שהיתה לה סיבה, אבל אנחנו בתל אביב, אתם יודעים), וכשהבנתי שלא חשבתי שהוא נגנב וכבר פניתי לסוכן הביטוח. אבל אז קיבלתי טלפון מעורכי הדין של אוניברסיטת חיפה שהסבירו לי שהם עיקלו לי את האוטו.
שאלתי מתי בית משפט פסק כזה דבר. מסתבר שאין צורך. הם יכולים לגשת ישר להוצאה לפועל ולהחרים מכוניות של סטודנטים שלא שילמו שכר לימוד.

אז אם מישהו כאן חושב ללמוד באוניברסיטת חיפה, ובמיוחד תואר שני בלימודי טבע וסביבה, אז הנה עוד סיבה (חוץ מסיבות אקדמיות) למה לא.

 

ובנושא אחר לגמרי, אם אתה מעוניין ללמוד ולדעת איך להתגבר על פחד קהל, אפשר לעשות את זה.