ביקורת חברות ואירגונים - תן לכולם לדעת

AUTHOR RATE(0) USERS RATE
קניונים שחוסמים את המעברים שלהם

דוכנים בקניון הם כנראה דבר רווחי – עובדה שכמעט כל הקניונים עושים אותם. קראתי פעם שהציעו לרשת שעונים לעבור מדוכן באמצע הקניון לחנות גדולה יותר ומרכזית יותר (וכמובן מכובדת בהרבה) והם סירבו. כי כשאתה באמצע הקניון אי אפשר לא להיתקל בכך – אתה פשוט תקוע לאנשים בפרצוף. וכאן מתחילה הבעיה – כי לפעמים מרוב גרידיות הקניון דוחף כל כך הרבה דוכנים, כל כך גדולים, שנעשה קשה לעבור, במיוחד עם עגלת תינוק.

AUTHOR RATE(0) USERS RATE
סיפורי מאבטחים מעצבנים

מכירים מאבטחים ‘אינטימיים’?
מכירים את כל המאבטחים האלו שדוחפים ידיים, ממשמשים אותך אם צריך או לא?

AUTHOR RATE(0) USERS RATE
קניונים: הצפוף, הרע והמכוער

הלב של הטיעון הוא שכאשר רוב הקניונים בארץ שייכים לשתי משפחות (משפחת עזריאלי ומשפחת עופר) אז אפילו גופים עוצמתיים וחזקים כמו קסטרו, שופרסל ואפילו אפל – חייבים לחיות עם מה שיש.

AUTHOR RATE(0) USERS RATE
המאבטחים מבריחים קליינטים אבל לא את המחזירים בתשובה

בכניסה לקניון רמת אביב יש המון פעמים חבדניקים וברסלבים שמציקים לעוברים ושבים. מבקשים מהם לשים תפילין או להדליק נרות, או כל מיני מצוות וודו אחרות (שמתם לב שהם אף פעם לא מבקשים ממך לקיים מצווה שיש לה ערך של ממש? נגיד מצוות צער בעלי חיים או מצוות לשון הרע?). זה מעצבן, בעיקר עם אתה סוחב […]

AUTHOR RATE(0) USERS RATE
קניון איילון: ארוחה ‘עסקית’ במחיר של מחלקת עסקים

אף אחד לא הולך לקניון איילון בשביל ארוחות גורמה.  יש משהו בקניונים בכלל ובקניון איילון בפרט שגורם לחוויית האוכל שם להיות המונית וזולה – אולי זה החוסר-טבעיות או שזה ההמונים הצועקים, אבל איכשהו תמיד מרגיש לי שמקדונלדס זה בערך As good as it gets.

AUTHOR RATE(0) USERS RATE
מאבטחים שלא נותנים לעבור

כולנו כבר יודעים שהגלאי מתכות לא מצריך מגע עם הגוף שלך. למעשה, הוא אפילו עובד טוב יותר אם יש לו קו ראיה חופשי. אבל כאשר אתה ממהר ומנסה להיכנס אז הם דווקא יעבירו עליך את הגלאי המגעיל שלהם במגע אישי וקרוב.

התנדב להרצות לארגונים נזקקים